Konkurs na logo Nowenny Św Gabriela od Matki Bożej Bolesnej

Nowenna Św Gabriela przygotowuje duchowo do obchodów uroczystości związanych z rocznicą śmierci Św Gabriela od Matki Bożej Bolesnej ( ur 1 III 1838 zm 27 II 1862) . Nowenna odbywa się w dniach 18 – 27 II każdego roku. Organizowana jest przez o Pasjonistów, gospodarzy Parafii Św Mateusza przy ul Ostródzkiej w Warszawie.

Zwycięskie logo ma stawać się stałym elementem Nowenny i w zamierzeniu będzie wykorzystywane w każdej, kolejnej uroczystości. Logo powinno łączyć w sobie elementy charakterystyczne, kojarzone z corocznym wydarzeniem. Do konkursu może przystąpić każdy.

W kanale Youtube można odnaleźć filmiki zawierające wystąpienia gości z zeszłorocznej Nowenny.

Aby zgłosić się do udziału w konkursie należy przesłać do organizatora wykonaną pracę konkursową na adres konkurs@pasjonisci.org.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 17.11.2013r (decyduje data dotarcia zgłoszenia).

Dla autora zwycięskiego projektu logo przewidziana jest symboliczna nagroda książkowa. Rozstrzygnięcie i ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w dniu 27.11.2013. Prace konkursowe zostaną ocenione przez komisję konkursową pod przewodnictwem Proboszcza Parafii.

Regulamin konkursu:

1. Organizatorem konkursu jest Parafia Rzymsko Katolicka Sw Mateusza Apostoła i Ewangelisty w Warszawie przy ul Ostródzkiej 172.

2. Nie istnieją żadne ograniczenia, co do tego, kto może wystartować w konkursie. Aby zgłosić się do udziału należy przesłać do organizatora wykonaną pracę konkursową na adres konkurs@pasjonisci.org.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 17.11.2013r (decyduje data dotarcia zgłoszenia). W temacie e-maila zgłoszeniowego należy wpisać „Zgłoszenie – logo”, w treści podać imię, nazwisko, dane kontaktowe, a w załączniku plik logo w formatach *.png, *.gif i *.jpg.

3. Logo powinno łączyć w sobie elementy charakterystyczne, kojarzone z corocznym wydarzeniem odbywającym się w naszej Parafii w dniach 18 – 26 II. Nowenna Św Gabriela przygotowuje do obchodów uroczystości związanych z rocznicą śmierci Św Gabriela od Matki Bożej Bolesnej.

4. Logo ma stawać się stałym elementem corocznej nowenny i w zamierzeniu będzie wykorzystywane w kolejnych latach w których odbywała się będzie uroczysta Nowenna.

5. Logo powinno mieć wymiary: szerokość – 1107, wysokość – 291 pikseli lub proporcjonalnie większe. 6. Dla autora zwycięskiego projektu logo przewidziana jest symboliczna nagroda książkowa. Wręczenie nagrody odbędzie się w wyznaczonym przez organizatora terminie. W przypadku braku możliwości osobistego odebrania nagrody przez autora zwycięskiego projektu nagroda zostanie wysłana pocztą.

7. Nadesłanie pracy konkursowej jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na udział w konkursie oraz akceptacją regulaminu konkursowego przez uczestnika lub jego prawnego opiekuna w wypadku, kiedy uczestnik jest niepełnoletni oraz na nieograniczone używanie przez organizatora nadesłanej pracy jako logo Nowenny (w przypadku, gdyby nadesłana praca zwyciężyła w konkursie).

8. Zwycięzcy, laureaci oraz osoby wyróżnione w konkursie zostaną poinformowane o tym drogą e-mailową i na stronie internetowej Parafii.

9. Organizator zastrzega sobie możliwość upublicznienia projektów wszystkich nadesłanych prac w dowolnie wybranej formie.

10. Organizator zastrzega sobie nie przyznać nagrody głównej w konkursie.

11. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu konkursu, ale zobowiązuje się do poinformowania o tym na stronie internetowej.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.