Ogłoszenia 01.10.2017r.

  1. Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy wsparli, pomagali i zaangażowali się przy organizowaniu Festynu Rodzinnego Gabriel – święty uśmiechu. Podczas Festynu udało się nam zebrać 21.000 zł. Bóg zapłać.
  2. Dzisiaj rozpoczyna się październik – miesiąc różańcowy. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie po Mszy św. o godz. 18:00.
  3. W naszej Diecezji we wtorek przypada święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.
  4. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy Kółka Żywego Różańca i czcicieli Matki Bożej na nabożeństwo pierwszosobotnie Różaniec do Granic wyjątkowo o godz. 13:45 w harcówce (budynek za kaplicą).
  5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania wyjątkowo za tydzień 8 października (druga niedziela miesiąca) po Mszy św. o godz. 12:30.
  6. W następną niedzielę o godz. 17:00 „światowa” premiera filmu o św. Gabrielu od MBB zrealizowanego przez młodzież z naszej parafii.
  7. Zapraszamy wszystkich szukających doświadczenia Boga na uroczystą kolację rozpoczynającą Kurs ALFA, 10 października o godz. 19:00, w harcówce (budynek za kaplicą). Wstęp wolny.
  8. W naszej kaplicy w dni powszednie jest wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji Pana Jezusa od godz. 17:00. W tym czasie można też skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania. Serdecznie zapraszamy.
  9. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Idziemy”.