Ogłoszenia (03.06.2018)

  1. Dziś obchodzimy po raz jedenasty święto dziękczynienia w tym roku pod hasłem: „Dziękujemy za niepodległość”. Główne uroczystości odbędą się w Świątyni Opatrzności Bożej o godz. 12.00. Z tej racji przed kościołem zbiórka do puszek na dokończenie budowy Świątyni Opatrzności Bożej.
  2. Za tydzień ofiary z tacy będą przeznaczone na budowę kościoła.
  3. W najbliższy piątek przypada uroczystość Najświętszego Serca Jezusowego. W tym dniu post nie obowiązuje.
  4. Miesiąc czerwiec jest poświęcony Najświętszemu Sercu Jezusa. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe codziennie przed wieczorną Mszą św.
  5. Ministrantów i młodzież zapraszamy na wyjazd do Kalisza i Sadowia, który odbędzie się w sobotę 16 czerwca 2018 roku. Zapisy i informacje u o. Łukasza.
  6. Serdecznie zapraszamy na piknik rodzinny z okazji Dni Białołęki w Parku Henrykowskim w godz. 11:00 – 18:00. Szczegółowe informacje na stronie internetowej: bialoleka.waw.pl Wstęp wolny.
  7. W sobotę 9 czerwca o godz. 10.00 w ramach Małego Centrum Kultury przy Ostródzkiej odbędzie się spotkanie z Biurem Rzecznika Praw Dziecka na temat „MAM SWOJE PRAWA”. Ma ono na celu pokazać, jakie prawa mają dzieci i jak wzajemnie mogą sobie pomagać w ich realizacji. Dzieci dowiedzą się, jak wygląda praca Rzecznika Praw Dziecka oraz wiele ciekawych rzeczy dotyczących Orderu Uśmiechu. Wstęp wolny.
  8. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Idziemy” oraz gazetki parafialnej „Benedictum”. Prasa jest wyłożona na ławce pod chórem.