Ogłoszenia (03.12.2017)

  1. Dzisiaj rozpoczyna się Adwent. Okres Adwentu ma podwójny charakter: jest okresem przygotowania do uroczystości Narodzenia Pańskiego, przez którą wspominamy pierwsze przyjście Syna Bożego do ludzi. Również jest okresem, w którym przez wspomnienie pierwszego przyjścia Chrystusa, kieruje się dusze ku oczekiwaniu Jego powtórnego przyjścia na końcu czasów. Z obu tych względów Adwent jest to okresu radosnego i pobożnego oczekiwani.
  2. W czasie Adwentu tradycyjnie zapraszamy dzieci i dorosłych na Roraty o godz. 6:45 od poniedziałku do soboty. Po roratach dzieci zapraszamy na coś słodkiego.
  3. W piątek, tj. 8 grudnia, przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M.P. W tym dniu Msze św. o godz. 6:45, 11:30 i 18:00 i 20:00. Zapraszamy na Godzinę Łaski dla całego świata od 11:30 do 13:00.
  4. Zapraszamy dzieci na spotkanie Oazy Dzieci Boży w każdą sobotę od godz. 17:00 w Domku Młodych.
  5. Od dziś można nabyć OPŁATEK (również bezglutenowy) na stół wigilijny oraz świece Caritas w zakrystii.
  6. Dzisiaj Lectio Divina nie będzie.
  7. Od jutra rozpoczynamy Wizytę Duszpasterską – Kolędę. Plan kolędy jest podamy na stronie parafii, kruchcie i w gablocie.
  8. Plan kolędy
  9. Gościmy dziś w naszej parafii duet Weronikę Surę – akordeon i Kamila Radzimowskiego – dudek. Artyści zagrają po Mszy św. kilka utworów dziękczynnych poświęconych „Bogu Ojcu”. Przed kościołem można nabyć płyty CD artystów.
  10. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Idziemy”.