Ogłoszenia ( 04.11.2018)

  1. Od 01 do 08 listopada włącznie można codziennie uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza grzebalnego i choćby myślne odmówienie modlitwy za zmarłych. Odpust ten wolno ofiarować jedynie za zmarłych.
  2. Od 1 listopada przyjmujemy intencje mszalne na nowy rok kalendarzowy.
  3. Przyjmujemy na wypominki całoroczne, które będą czytane od I Niedzieli Adwentu. Prosimy o wyraźne zapisywanie na kartkach imion i nazwisk zmarłych. Kartki na ławce pod chórem.
  4. Za tydzień w niedzielę, tj. 11 listopada, przypada święto narodowe Dzień Niepodległości. W tym roku obchodzimy 100-LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI. Polecajmy Bogu nasza Ojczyznę, poległych w jej obronie i rządzących.
  5. Z okazji 100-LECIA NIEPODLEGŁOŚCI zapraszamy na koncert PIOSENEK PATRIOTYCZNYCH w dn. 11 listopada 2018r. o godz. 19:00 w kaplicy. Jednocześnie zachęcamy do czynnego wzięcia udziału w koncercie. Wszystkich chętnych zapraszamy na próbę śpiewu 07.11.2018r. o godz. 19:00 w kaplicy.
  6. W ostatnim czasie została wykonane prace: kanalizacja dla trzech budynków, która oczekuje na odbiór techniczny oraz zostało położone całe okablowanie do nagłośnienia kościelnego i powieszona część głośników. W niedługim czasie pojawią się dmuchawy ciepła w kościele.
  7. Za tydzień ofiary z tacy są przeznaczone na budowę kościoła.
  8. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Idziemy”, które są wyłożone na ławce pod chórem.