Ogłoszenia (08.04.2018)

 1. W poniedziałek uroczystość Zwiastowania Pańskiego, które zostało przeniesione z powodu Niedzieli Palmowej. W piątek w Zgromadzeniu Pasjonistów wspomnienie Chwalebnych Ran Chrystusa.
 2. Ofiary z dzisiejszej tacy są przeznaczone na budowę kościoła.
 3. W minionym tygodniu rozpoczęliśmy montaż części drzwi i okien w kościele.
 4. Młodzież naszej parafii w czwartek, tj. 12 kwietnia, przyjmie sakrament bierzmowania z rąk ks. bpa Marka Solarczyka.
 5. Schola dziecięca dziękuję wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu palm, w szczególności p. Zofii i p. Krzysztofowi. Zebraliśmy 2.500 zł.
 6. W następną niedzielę na Mszy św. o godz. 16:00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I-wszej Komunii św. i ich rodziców.
 7. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w niedzielę po Mszy o 12.30.
 8. Z 25 na 26 kwietnia będziemy gościć w naszej parafii ikonę Matki Bożej Częstochowskiej, która peregrynuje po parafiach naszej diecezji.
 9. Stowarzyszenie na rzecz osób starszych Anima-Humana, zaprasza do wzięcia udziału w programie „Mam czas dla seniora”. Celem programu jest wsparcie i aktywizacja umysłowa osób starszych w ich miejscu zamieszkania, pod opieką psychologa. Przedsięwzięcie kierowane jest szczególnie do osób zmagających się z chorobą otępienną i samotnych. Ulotki z numerem kontaktowym znajdują się przy gazetach.
 10. Nasza Parafia należy do organizacji pożytku publicznego i posiada numer KRS 0000492304, który umożliwia przekazanie 1% podatku na Parafię – budowę kościoła.
 11. Nasze parafianki – księgowe mogą rozliczyć deklarację podatkową PIT w zamian za podarowanie 1% na OPP naszej parafii. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do zakrystii.