Ogłoszenia 08.10.2017

 1. Zgodnie z zapowiedzią dzisiejsze ofiary z tacy są przeznaczone na budowę kościoła.
 2. Obchodzimy dziś XVII Dzień Papieski, przed kościołem będą zbierane ofiary na stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.
 3. Dziś po Mszy o 12.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
 4. Dzisiaj o godz. 17:00 „światowa” premiera filmu o św. Gabrielu od MBB zrealizowanego przez młodzież z naszej parafii.
 5. Rozpoczął się październik – miesiąc różańcowy. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie po Mszy św. o godz. 18:00.
 6. Zapraszamy wszystkich szukających doświadczenia Boga na uroczystą kolację rozpoczynającą Kurs ALFA, 10 października o godz. 19:00, w harcówce (budynek za kaplicą). Wstęp wolny.
 7. Od 10 października rozpoczyna się nowenna do św. Pawła od Krzyża, założyciela Pasjonistów. W tym roku przypadła 150 rocznica jego kanonizacji.
 8. W piątek po Mszy św. o godz. 18:00 ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie.
 9. W niedzielę za tydzień spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św. i ich rodziców po Mszy św. o godzinie 16:00.
 10. W naszej kaplicy w dni powszednie jest wystawienie Najświętszego Sakramentu i możliwość adoracji Pana Jezusa od godz. 17:00. W tym czasie można też skorzystać z sakramentu pokuty i pojednania. Serdecznie zapraszamy.
 11. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Idziemy”