Ogłoszenia (10.06.2018)

  1. Trwa się miesiąc czerwiec poświęcony Najświętszemu Sercu Jezusa. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe przed Mszą św. wieczorną.
  2. Dzisiejsze ofiary z tacy są przeznaczone na kontynuację budowy kościoła.
  3. W środę, 13 czerwca, zapraszamy na nabożeństwo fatimskie po Mszy św. wieczornej.
  4. W następną niedzielę zostaną podane terminy przyszłorocznych I Komunii św.
  5. W przyszłą niedzielę po Mszy o 12.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  6. Ministrantów i młodzież zapraszamy na wyjazd do Kalisza i Sadowia, który odbędzie się w sobotę 16 czerwca 2018 roku. Wyjazd z placu przy kaplicy w sobotę o godzinie 6:00. Zapisy i informacje u o. Łukasza.
  7. Przypominamy, że chrzty w naszej parafii odbywają się w 2 i 4 niedzielę miesiąca na Mszy św. o godz. 12:30 (w lipcu i sierpniu na Mszy św. o godz. 11:00). oraz w 2 sobotę miesiąca o godz. 12:00. Bliższe informację na stronie internetowej parafii: http://test.misjagabriela.pl/chrzest-swiety/
  8. Zapraszamy do wspierania projektów w Budżecie Partycypacyjnym. Nasza parafia złożyła 3 projekty: Szczęśliwa Rodzina 2, Małe Centrum Kultury przy Ostródzkiej, Festyn Rodzinny przy Ostródzkiej, na które może głosować każdy posiadacz adresu email już od piątku 15 czerwca, na stronach dzielnicy w zakładce „twój budżet” lub na stronie: http://www.twojbudzet.um.warszawa.pl/
  9. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Idziemy”, które są wyłożone na ławce pod chórem.