Ogłoszenia (10.12.2017)

 

 1. Dnia 8 grudnia 2017 roku, w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP, Papież Franciszek przyjął rezygnację Abpa Henryka Hosera SAC z urzędu Biskupa Diecezji Warszawsko-Praskiej, złożoną ze względu na wiek. W związku z tym, Biskup Koadiutor Romuald Kamiński staje się od tej chwili Biskupem Diecezji Warszawsko-Praskiej.
 2. Zapraszamy na rekolekcje adwentowe od następnej niedzieli do wtorku. W niedzielę nauki według porządku niedzielnego. W poniedziałek i we wtorek Msze św. z naukami o godz. 10:00, 18:00 i 20:00.
 3. W czasie Adwentu tradycyjnie zapraszamy dzieci i dorosłych na Roraty o godz. 6:45 od poniedziałku do soboty. Po roratach dzieci zapraszamy na coś słodkiego.
 4. Od dziś można nabyć OPŁATEK (również bezglutenowy) na stół wigilijny oraz świece Caritas w zakrystii.
 5. Zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie w czwartek o godz. 19:00.
 6. Spotkanie Wspólnoty Kobiet Miriam odbędzie się w sobotę, 16 grudnia o godz. 19:00, w harcówce.
 7. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 12:30 spotkanie dla kandydatów do sakramentu bierzmowania. Obecność obowiązkowa!
 8. Za tydzień na Mszy św. o godz. 16:00 spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I-wszej Komunii św. i ich rodziców.
 9. W najbliższą sobotę adwentowy dzień skupienia dla ministrantów. Ministranci młodsi spotykają się o godzinie 14.15, a ministranci starsi przychodzą na godzinę 15.00. O godzinie 15.00 Msza św. i adoracja, na którą zapraszamy również rodziców naszych ministrantów.
 10. Dziś po wieczornej Mszy św. młodzież z Oratorium zaprasza na czuwanie modlitewne pt.: „O jedno proszę Pana, tego poszukuję”.
 11. Zapraszamy rodziców i dzieci z klas młodszych na warsztaty:
  Warsztaty – „Budowanie poczucia własnej wartości” – dzieci z klas I – III,
  Warsztaty plastyczne – dzieci z klas I – III,
  „Akademię Rodzica” – cykl spotkań dla rodziców dzieci z klas I- III SP.
  Terminy zajęć: luty, marzec, kwiecień (2 soboty w miesiącu). Zajęcia prowadzi pani Małgorzata Gizak – doświadczony pedagog, psycholog szkolny i doradca zawodowy. Koszt: dorośli – 20 zł za zajęcia (całość 120zł), dzieci – 15 zł za zajęcia (całość – 90zł). Zgłoszenia w zakrystii
 1. Plan kolędy
 2. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Idziemy”. Przed kaplicą młodzież będzie rozdawać pierwszy numer naszego nowego parafialnego pisma Benedictum. Numer zimowy zawiera wiele ciekawych artykułów mogących służyć pomocą w dobrym przeżyciu adwentu i przygotowaniu do świąt. Każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno starsi jak i najmłodsi. Młodzież zadbała o nową szatę graficzną i format naszego kwartalnika, który mamy nadzieję przypadnie wam do gustu.