Ogłoszenia (13.05.2018)

 1. W poniedziałek święto św. Macieja Apostoła, w środę uroczystość św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski i Warszawy
 2. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego – Zielone Świątki. Jak w latach ubiegłych w sobotę wieczorem odbędzie się czuwanie modlitewne od godz. 21:00 zakończenie o godz. 23:00 Mszą św. Zapraszamy do wspólnej modlitwy wszystkich chętnych. Przy tej okazji przypominamy, że to już ostatni tydzień okresu wielkanocnego. Kończy się możliwość spowiedzi i komunii wielkanocnej.
 3. Od piątku po wieczornej Mszy św. trwa nowenna do Ducha Świętego, która przygotowuje nas na Zesłanie Ducha Świętego.
 4. Dziś ofiary z tacy są przeznaczone na budowę kościoła.
 5. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. wieczornej. Prosimy zgłaszać posesje, przy których będziemy mogli się gromadzić na majówkę. W najbliższą środę o godz. 20:00 zapraszamy na ul. Twórczą (po lewej stronie Juranda ze Spychowa).
 6. Zapraszamy zeszłoroczne dzieci I Komunijne i ich rodziców na Mszę Rocznicową 26 maja br. o godz. 10:00 kl. A, B, C, D a o godz. 12:00 kl. E, F, G i inni.
 7. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania za tydzień po Mszy św. o godz. 12:30.
 8. Zbiórka ministrantów w sobotę: ministranci młodsi i kandydaci o godz. 11:00, a ministranci starsi, lektorzy i ceremoniarze o godz. 19:00.
 9. Dziś jest 13 maja, zapraszamy na nabożeństwo fatimskie po Mszy św. wieczornej i nabożeństwie majowym.
 10. W ramach projektu partycypacyjnego „Małe Centrum Kultury przy Ostródzkiej” zapraszamy na spektakl pt. „Podaj dłoń” w nowym kościele w dniu 20 maja br. o godz. 19:00. Wstęp wolny. Spektakl mówi o relacjach rodzinnych.
 11. Zapraszamy na pielgrzymkę dla mężczyzn i młodzieńców do Piekar Śląskich w dniu 27 maja br. Informacje u o. Grzegorza.