Ogłoszenia ( 16.10.2018)

  1. Dziś przeżywamy uroczystość odpustową św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty. Mszy św. o godz. 12:30 będzie przewodniczył abp Henryk Hoser SAC.
  2. We wtorek święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski.
  3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się 23 września po Mszy św. o godz. 12:30. Zapraszamy również młodzież klas trzecich gimnazjum i starszą, która chciałaby rozpocząć przygotowanie do bierzmowania.
  4. Zapraszamy na Pieszą Nocną Pielgrzymkę Różańcową 5 października rozpoczęcie Mszą św. o godz. 22:00. Zakończenie nad ranem w parafii M.B.Pompejąńskiej.
  5. Zapraszamy wszystkich chętnych, a szczególnie tego roczne dzieci I Komunijne, ich rodziców i bliskich, a także Koła Żywego Różańca naszej parafii do udziału w pielgrzymce w Kotlinę Kłodzką, która odbędzie się 29 września br. Odwiedzimy sanktuaria maryjne w Wambierzycach, Bardzie Śl. i Krzeszowie. Planowany koszt ok. 100 zł/os. Zapisy i bliższe informacje u o. Grzegorza.
  6. Przed kościołem można jeszcze wziąć udział w loterii festynowej. Jeden los w cenie 10 zł. Każdy los wygrywa.
  7. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Idziemy”, które są wyłożone na ławce pod chórem.