Ogłoszenia (18.02.2018)

 1. W Wielkim Poście nabożeństwa pasyjne:
  • Droga krzyżowa w piątki: dla dzieci o godz. 17:30, dla dorosłych o godz. 18:30.
  • Koronka do Matki Bożej Bolesnej w soboty po Mszy św. o godz. 7:00.
  • Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o godz. 12:30.
  • Adoracja krzyża w piątki po drodze krzyżowej.
 2. Zapraszamy na Drogę Krzyżową ekstremalną organizowaną przez wspólnotę Domowego Kościoła dla wszystkich chętnych, która odbędzie się w piątek, o godz. 21:00. Rozpoczęcie na ul. Chlubna 1A (Restauracja Dziki Zakątek). Prosimy wziąć ze sobą latarki.
 3. Wielkopostne rekolekcje dla dzieci od 19 do 21 lutego.
 4. Wielkopostne rekolekcje dla młodzieży klas 7 i gimnazjalnej od 21 do 23 lutego.
 5. W minioną niedzielę na budowę kościoła zebraliśmy 10.800 zł.
 6. Dzisiaj rozpoczyna się nowenna ku czci św. Gabriela od M.B.B., która będzie trwać do 26 lutego. W ostatnie trzy dni nowenny i uroczystość 27 lutego br. będziemy gościć o. Alessandro Ciciliani CP z Domu Generalnego Pasjonistów w Rzymie. Podczas najbliższych dni po wieczornych Mszach św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. Już teraz serdecznie wszystkich na te uroczystości zapraszamy.
 7. Rekolekcji parafialnych nie będzie. Podyktowane to jest tym, że takie rekolekcje będą poprzedzać nawiedzenie wizerunku Matki Bożej Częstochowskiej peregrynującego po naszej diecezji, który w naszej parafii będziemy gościć 25 kwietnia br.
 8. Dziś o godz. 16:00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św., a po Mszy św. spotkanie z rodzicami.
 9. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania dzisiaj po Mszy św. o godz. 12:30.
 10. W ramach projektu partycypacyjnego „Małe Centrum Kultury przy Ostródzkiej” zapraszamy dzieci lutego br. o godz. 17:00 do Domku Młodych na spotkanie z aktorem serialowym, kinowym i teatralnym Stanisławem Jaskułką oraz muzykiem programów telewizyjnych Krystyną Jaskułką  pt. ”Zabawa słowem i dźwiękiem”. Dzieci poprzez łączenie muzyki ze znanymi wierszami (m.in. „Kaczka dziwaczka”)  będą uczyły się dykcji, emisji głosu a także muzycznej interpretacji tekstu. Wstęp wolny.