Ogłoszenia ( 19.05.2019)

  1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w naszej parafii codziennie po Mszy św. wieczornej. Prosimy zgłaszać posesje, przy których będziemy mogli się gromadzić na majówkę. W najbliższą środę o godz. 20:00 zapraszamy na ul. Małych Dębów 6.
  2. W minioną niedzielę na budowę kościoła zebraliśmy 14.100 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w dzisiaj po Mszy św. o godz. 12:30.
  4. W ramach Projektu Małe Centrum Kultury współfinansowanego z Miasta Stołecznego Warszawy – dzielnica Białołęka dniu 24.05. 2019r. w godz. 16:30 – 19:30 w naszej parafii odbędą się bezpłatne warsztaty z okazji Dania Matki. Zapisy na stronie www.misjagabriela.pl. lub w zakrystii. Liczba miejsc ograniczona.
  5. Zapraszamy dzieci I-komunijne wraz z rodzicami na pielgrzymkę do Gietrzwałdu. Wyjazd 25 maja br. o godz. 5:30. Koszt 80 zł od osoby. Zapisy w zakrystii lub u o. Grzegorza.
  6. W przyszłą niedzielę rusza inicjatywa ogólno polska Nowenna Pompejańska o świętość Rodzin. Zachęcamy do przyłączenia się do Nowenny. Bliższe informacje na plakacie.
  7. Burmistrz Dzielnicy Białołęka prosi o zapoznanie się z Obwieszczeniem Prezydenta m.st. Warszawy z sprawie numerów i granic obwodów głosowania i siedzib komisji wyborczych w wyborach posłów do Parlamentu Europejskiego zarządzonych na dzień 26 maja 2019r., którego tekst znajduje się na słupach ogłoszeniowych i na stronach Urzędu Dzielnicy Białołęka.
  8. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Idziemy”.