Ogłoszenia ( 22.12.2019)

 1. OPŁATEK na stół wigilijny jest w koszu przed ołtarzem (bezglutenowy w zakrystii). Natomiast świece CARITAS „Wigilijna pomoc” są do nabycia w zakrystii w cenie 20 zł.
 2. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania dzisiaj grupa starsza po Mszy św. o godz. 16:00.
 3. Spowiedź przedświąteczna we wtorek wigilijny od rorat do 12:00.
 4. We wtorek ostatnie Roraty o godz. 6:45.W wieczór wigilijny pasterka dla dzieci i starszych o godz. 21:30, tradycyjna pasterka o godz. 24:00.
 5. W pierwszy i drugi dzień świąt Bożego Narodzenia Msze św. sprawowane będą według porządku niedzielnego.
 6. W pierwszy dzień świąt w czasie Mszy św. spowiedzi nie będzie.
 7. W piątek, tj. 27 grudnia, we wspomnienie św. Jana Apostoła i Ewangelisty będziemy święcić wino.
 8. W następną niedziele święto Św. Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Na Mszy św. o godz. 11:00 i 12:30 będzie udzielane błogosławieństwo matek w błogosławionym stanie i małych dzieci.
 9. Natomiast zapraszamy wszystkie małżeństwa do odnowienia przysięgi małżeńskiej podczas każdej Mszy św. w przyszłą niedzielę. Zachęcamy do wspólnego przeżycia tego czasu przez wspólne zajęcie miejsc w kościele, odświętny ubiór… Niech to będzie wielkie święto Małżeństwa i Rodziny. Dla małżeństw sakramentalnych niech to będzie odnowienie i umocnienie, a dla „oddalonych” niech będzie to okazja do modlitwy, refleksji i jeszcze większej tęsknoty za Bogiem, która towarzyszy każdemu człowiekowi wiary. Wszystkich zachęcamy do modlitwy o świętość małżeństw i rodzin na wzór Świętej Rodziny.
 10. Rozpoczęliśmy Wizytę Duszpasterską – Kolędę. Plan kolędy.
 11. Zapraszamy na Kolędowe Jasełka, które się odbędą 6 stycznia o godz. 19:00 w kaplicy. Zapraszamy do współtworzenia dzieci i dorosłych, śpiewających i grających. Jedyna próba 3 stycznia o godz. 19:00.
 12. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Idziemy”.