Ogłoszenia ( 23.09.2018)

  1. Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy wsparli, pomagali i zaangażowali się przy organizowaniu Festynu Rodzinnego Gabriel – święty uśmiechu. Podczas Festynu udało się nam zebrać 25.000 zł. Bóg zapłać.
  2. W sobotę święto Rocznica Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w naszej Diecezji.
  3. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania dzisiaj po Mszy św. o godz. 12:30. Zapraszamy młodzież klas trzecich gimnazjum i starszą, która chciałaby rozpocząć przygotowanie do bierzmowania.
  4. Zapraszamy na Pieszą Nocną Pielgrzymkę Różańcową 5 października rozpoczęcie Mszą św. o godz. 22:00. Zakończenie nad ranem w parafii M.B.Pompejąńskiej. Chętnych zaangażować się w przebieg i bezpieczeństwo pielgrzymki zapraszamy na spotkanie we wtorek o godz. 19:30 w salce w klasztorze.
  5. Zapraszamy wszystkich chętnych, a szczególnie tego roczne dzieci I Komunijne, ich rodziców i bliskich, a także Koła Żywego Różańca naszej parafii do udziału w pielgrzymce w Kotlinę Kłodzką, która odbędzie się 29 września br. Odwiedzimy sanktuaria maryjne w Wambierzycach, Bardzie Śl. i Krzeszowie. Planowany koszt ok. 100 zł/os. Zapisy i bliższe informacje u o. Grzegorza.
  6. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Idziemy”, które są wyłożone na ławce pod chórem.