Ogłoszenia (25.02.2018)

 1. W Wielkim Poście nabożeństwa pasyjne:
  • Droga krzyżowa w piątki: dla dzieci o godz. 17:30, dla dorosłych o godz. 18:30.
  • Koronka do Matki Bożej Bolesnej w soboty po Mszy św. o godz. 7:00.
  • Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o godz. 12:30.
  • Adoracja krzyża w piątki po drodze krzyżowej.
 2. Zapraszamy na Drogę Krzyżową ekstremalną organizowaną przez wspólnotę Domowego Kościoła dla wszystkich chętnych, która odbędzie się w piątek, o godz. 21:00. Rozpoczęcie na ul. Chlubna 1A (Restauracja Dziki Zakątek). Prosimy wziąć ze sobą latarki.
 3. We wtorek uroczystość św. Gabriela od M.B.B., Msza św. o godz. 18:00, homilie wygłosi o. Alessandro Ciciliani CP historyk z Domu Generalnego Pasjonistów w Rzymie. Serdecznie wszystkich na tę uroczystość zapraszamy.
 4. W ramach projektu partycypacyjnego „Małe Centrum Kultury przy Ostródzkiej” zapraszamy dzieci lutego br. o godz. 17:00 do Domku Młodych na spotkanie z aktorem serialowym, kinowym i teatralnym Stanisławem Jaskułką oraz muzykiem programów telewizyjnych Krystyną Jaskułką  pt. ”Zabawa słowem i dźwiękiem”. Dzieci poprzez łączenie muzyki ze znanymi wierszami (m.in. „Kaczka dziwaczka”)  będą uczyły się dykcji, emisji głosu a także muzycznej interpretacji tekstu. Wstęp wolny.
 5. Szkoła Podstawowa nr 368 przy ul. Ostródzkiej 175 zaprasza na spotkanie informacyjne w sprawie klas I, które odbędzie się w środę o godz. 18:00 w budynku szkoły.
 6. Szkoła Podstawowa Wyspa JP2 zaprasza na Dzień Otwarty, który odbędzie się w sobotę 3 marca 2018 r. o godz. 10:00 przy ul. Radzymińskiej 118A. Jest to szkoła stawiająca na dobry poziom nauczania w duchu wartości katolickich. Prowadzimy nabór do klas od IV do VIII. Więcej informacji na stronie wyspajp2.pl.
 7. Serdecznie zapraszam na II Charytatywny Bezalkoholowy Bal Wielkanocny, który odbędzie się 7 kwietnia 2018 r. o godz. 18:00 Msza św. dla uczestników balu, a o godz. 19:00 rozpoczęcie balu w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej przy Ostródzkiej. Organizatorzy zapewniają dobrą zabawę prowadzoną przez wodzireja Piotra Pastora przy zastawionym stole. Koszt od osoby to 150 zł. Zamawianie biletów i informacje na Facebooku – wydarzenie.