Ogłoszenia ( 25.11.2018)

  1. Dziś przypada uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, która kończy rok liturgiczny. Za tydzień rozpoczyna się Adwent. W piątek święto św. Andrzeja Apostoła.
  2. Dzisiaj zbiórka ministrantów: ministranci młodsi i kandydaci po Mszy św. o godz. 11:00, a ministranci starsi i lektorzy o godz. 17:00.
  3. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy czcicieli Matki Bożej na nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca N.M.P. po Mszy św. o godz. 7:00.
  4. Od 3 grudnia rozpoczynamy Wizytę Duszpasterską – Kolędę. Plan kolędy jest podamy na stronie parafii.
  5. Stowarzyszenie Razem dla Białołęki zaprasza w dniach 1 i 2 grudnia br. na warsztaty wizażu i stylizacji pt. „Odkryj swoje piękno, uwierz w siebie”, które odbędą się w naszej parafii. Formularz zgłoszeniowy jest dostępny na stronie www.razemdlabialoleki.waw.pl
  6. Organizujemy lotniczą pielgrzymkę na Cypr „Śladami wczesnego chrześcijaństwa” w dniach 23 – 30 marca 2019r. Koszt wyjazdu 3.350 zł i 80 euro. Plan pielgrzymki jest umieszczony na stronie parafii.
  7. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Idziemy”, które są wyłożone na ławce pod chórem.