Ogłoszenia ( 26.05.2019)

  1. W piątek święto Nawiedzenia N.M.P., sobotę Dzień Dziecka. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  2. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. wieczornej. W najbliższą środę o godz. 20:00 zapraszamy na ul. Warzelniczą 26B.
  3. Od soboty zapraszamy na nabożeństwa ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa codziennie przed Mszą św. wieczorną.
  4. Od piątku po wieczornej Mszy św. nowenna do Ducha Świętego, która przygotowuje nas na uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
  5. 01. czerwca, pierwsza sobota miesiąca. Zapraszamy Czcicieli Niepolanej na nabożeństwo pierwszosobotnie.
  6. W ramach projektu Małe Centrum Kultury przy Ostródzkiej w dniu 7. 06. 2019r. o godz. 18:30 w naszej parafii odbędą się warsztaty pt.: „Świat kobiet kreatywnych”. Koszt 20 zł. Zapisy w zakrystii. Liczba miejsc ograniczona.
  7. Podczas III Charytatywnego Bezalkoholowego Balu Wielkanocnego zebraliśmy 10.000 zł, w którym wzięło udział 97 osób. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w jego przygotowanie i przebieg oraz sponsorom: Dawtona, Cukierni Sowa, producentowi orężady Helena, Dak-Invest. Następny Bal 18 kwietnia. Zapraszamy.
  8. Parafia św. Bonifacego w Bremie ofiarowała naszej parafii meble i wyposażenie kościoła, której kościół parafialny zamknięto i przeznaczono na przedszkole. Wartość samych ławek to około 200.000 zł nie licząc mebli do zakrystii i innych. Będą jeszcze z marmuru: ołtarz, ambona, chrzcielnica, tabernakulum, kropielnica (już jest) o wartości około 200.000 zł. Ponieśliśmy tylko koszty transportu w wysokości 9.100 zł.
  9. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Idziemy”.