Ogłoszenia (27.03.2018)

  1. Dziś przeżywamy uroczystość Najświętszej Trójcy.
  2. W czwartek, 31 maja, przypada uroczystość Ciała i Krwi Jezusa Chrystusa – BOŻE CIAŁO. Msze św. w tym dniu o godz. 8:00, 9:30, 11:00 z procesją do czterech ołtarzy oraz o godz. 18:00. Mszy św. o godz.12:30 i 16:00 nie będzie. Mszy św. o godz. 11:00 będzie przewodniczył nasz neoprezbiter ks. Bartłomiej Michalski i udzieli błogosławieństwa prymicyjnego.
  3. Procesja Bożego Ciała przejdzie ulicami: Ostródzką, Warzelniczą i Hemara na plac kościelny. Do udziału w procesji zapraszamy ministrantów, asystę i bielanki oraz dzieci pierwszokomunijne. Dziewczynki przynoszą kwiatki do sypania w czasie procesji.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa majowe codziennie po Mszy św. wieczornej. W najbliższą środę o godz. 20:00 zapraszamy na majówkę w terenie na ul. Ostródzka 79.
  5. Od piątku przed Mszą wieczorną zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe ku czci N.S. Pana Jezusa.
  6. Ministrantów i młodzież zapraszamy na wyjazd do Kalisza i Sadowia, który odbędzie się w sobotę 16 czerwca 2018 roku. Zapisy i informacje u o. Łukasza.
  7. „Jak dzisiaj przekazywać wiarę?” Na te i podobne pytania można znaleźć odpowiedź w książce  Mateo Campagnaro „Wiara to fascynujące spotkanie”. Wszystkich zaangażowanych w wychowanie dzieci: rodziców, wychowawców, pedagogów, zapraszamy na prezentację książki w poniedziałek o godz. 18.00 w Domu Arcybiskupów Warszawskich, ul. Miodowa 17. Więcej informacji na plakacie w kruchcie.
  8. Dziś po wszystkich Mszach św. przed kaplicą młodzież będzie rozdawać kolejny – wakacyjny numer naszej parafialnej gazetki „Benedictum”. W numerze wiele miejsca poświęcono tematowi Eucharystii i pielgrzymowania, a także bieżącym wydarzeniom z życia naszej parafii i Kościoła. Redakcje przygotowała również konkurs dla naszych czytelników.
  9. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Idziemy”.