Ogłoszenia (29.10.2017)

  1. W środę, 1 listopada, przypada UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. W tym dniu uwielbiamy Boga w Jego Świętych wszystkich czasów – w ludziach, którzy przeszli przez życie wierni Bogu i Jego przykazaniom. Msze św. według porządku niedzielnego oprócz Mszy św. o godz. 16:00, której nie będzie. Serdecznie zapraszamy do licznego odwiedzania cmentarzy.
  2. W czwartek obchodzimy DZIEŃ ZADUSZNY – WSPOMNIENIE WSZYSTKICH WIERNYCH ZMARŁYCH. W tym dniu Msze św. o godz. 7:00 i 18:00. Po Mszy św. wieczornej różaniec w intencji zmarłych z naszej parafii i naszych rodzin.
  3. Od 1 do 8 listopada włącznie można codziennie uzyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza grzebalnego i choćby myślne odmówienie modlitwy za zmarłych. Odpust ten wolno ofiarować jedynie za zmarłych.
  4. Dnia 3 listopada przypada pierwszy piątek miesiąca. Msze św. w tym dniu o godz. 7:00, 18:00 i 20:00. Spowiadać będziemy od 17:10 aż do 20:00.
  5. W pierwszą sobotę miesiąca (04.11) zapraszamy czcicieli Matki Bożej na nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca N.M.P. po Mszy św. o godz. 7:00.
  6. Od 1 listopada przyjmujemy intencje mszalne na nowy rok kalendarzowy.
  7. Przyjmujemy na wypominki całoroczne, które będą czytane od I Niedzieli Adwentu. Prosimy o wyraźne zapisywanie na kartkach imion i nazwisk zmarłych.
  8. W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 11:00 będzie udzielane indywidualne błogosławieństwo wszystkim dzieciom.
  9. Dzisiaj zapraszamy wszystkie kobiety na pierwsze spotkanie Wspólnoty Kobiet Miriam, które odbędzie się po nabożeństwie różańcowym w harcówce.
  10. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Idziemy” i  „Małego Gościa”.