Ogłoszenia ( 31.05.2020)

 1. Dziś przeżywamy uroczystość zesłanie Ducha Świętego – Dzień Pięćdziesiątnicy, Zielone Świątki.
 2. Od soboty już nie obowiązują limity wiernych uczestniczących we Mszy św. z zachowaniem higieny i odstępu 2m między osobami.
 3. W poniedziałek święto N.M.P. Matki Kościoła. W czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. W przyszłą niedzielę uroczystość Najświętszej Trójcy.
 4. Od poniedziałku zapraszamy na nabożeństwo czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Jezusa Chrystusa tuż przed Mszą św. wieczorną.
 5. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania odbędzie się w piątek o godz. 19:00. Obecność obowiązkowa.
 6. Prosimy o zgłaszanie chorych do odwiedzin domowych w pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny 6 czerwca w godz. 9:00 – 11:00.
 7. W pierwszy piątek miesiąca zachęcamy do spowiedzi i komunii św. W tym dniu Msze św. o godz. 7:00, 18:00 i 20:00.
 8. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy na nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca N.M.P. po Mszy św. o godz. 7:00.
 9. Mimo, że terminy I Komunii św. z powodu pandemii zostały przełożone na wrzesień i październik, zapraszamy chętne dzieci na terminy czerwcowe uroczystości pierwszokomunijnych w gronie najbliższej rodziny. Prosimy się zgłaszać do Bożego Ciała u o. Grzegorza.
 10. Do nabywania maseczek, jako cegiełki na budowę kościoła. Maseczki z logo Misja Gabriela są do nabycia w zakrystii w cenie 20 zł.
 11. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Idziemy”.