Ogłoszenia ( 7.06.2020)

 1. Prosimy o przestrzeganie obowiązku noszenia maseczek albo zachowanie odstępu dwóch metrów.
 2. Dziś uroczystość Najświętszej Trójcy.
 3. W miesiącu czerwcu zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa codziennie przed Mszą św. wieczorną.
 4. W czwartek uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Jezusa Chrystusa – Boże Ciało. W tym dniu Msze św. o godz. 8:00, 9:30, 11:00 z procesją do czterech ołtarzy oraz o godz. 18:00. Mszy św. o godz.12:30 i 16:00 nie będzie.
 5. Procesja będzie się odbywać na placu kościelnym z tego względu wjazd na plac będzie zamknięty i nie będzie możliwości parkowania samochodów. Podczas procesji wierni gromadzą się na środku placu.
 6. Do udziału w procesji zapraszamy ministrantów, asystę i bielanki. Prosimy o przynoszenie kwiatów do sypania w czasie procesji.
 7. Próba przygotowująca do bierzmowania kandydatów we wtorek o godz. 19:00.
 8. W sobotę, 13 czerwca, zapraszamy na nabożeństwo fatimskie po Mszy św. wieczornej.
 9. Powstał nowy profil na facebook’u Przyjaciele Misji Gabriela, na którym odbywają się różnego rodzaju aukcje. Zachęcam do odwiedzenia tego profilu.
 10. Mamy do zaproponowania maseczki, jako cegiełki na budowę kościoła. Maseczki z logo Misja Gabriela są do nabycia w zakrystii w cenie 20 zł.
 11. W miejsce dawnego gimnazjum a obecnej szkoły podstawowej przy ul. Ostródzkiej 175 powstało CLXV Liceum Ogólnokształcące. W roku szkolnym 2020/2021 od 1 września planowane są 3 klasy pierwsze. Od 4 czerwca 2020 r. pod adresem: warszawa.edu.com.pl został uruchomiony elektroniczny system rekrutacji do szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez m.st. Warszawę. Szczegółowe informacje na facebook’u parafii.
 12. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Idziemy”.