Ogłoszenia ( 9.09.2018)

  1. Dzisiaj ofiary z tacy są przeznaczone na budowę kościoła.
  2. Dziś od godz. 15:00 mamy nadzieję, że św. Gabrielem wszyscy razem będziemy się uśmiechać na Festynie Rodzinnym. Spotykamy się na placu kościelnym przy scenie. Zapraszamy, żebyśmy mogli poznawać się i bawić się. Będzie się dużo działo. Na scenie wystąpią dzieci, młodzież i dorośli a nawet Ojcem Proboszcz w mini spektaklu „Wywiad z Ciaptakiem”.
  3. Spotkanie dla dzieci III klas przygotowujących się do I-wszej Komunii św. i ich rodziców odbędzie się dzisiaj, na Mszy św. o godz. 16:00.
  4. Msza św. z modlitwą o uzdrowienie w czwartek o godz. 18:00.
  5. W czwartek po Mszy św. o godz. 18:00 nabożeństwo fatimskie.
  6. W piątek święto Podwyższenia Krzyża Świętego. W sobotę święto Najświętszej Maryi Panny Bolesnej. W Zgromadzeniu Pasjonistów są to bardzo ważne święta.
  7. W następną niedzielę zapraszamy na odpust parafialny św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty. Mszy św. o godz. 12:30 będzie przewodniczył abp Henryk Hoser SAC.
  8. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania odbędzie się 23 września po Mszy św. o godz. 12:30. Zapraszamy również młodzież klas trzecich gimnazjum i starszą, która chciałaby rozpocząć przygotowanie do bierzmowania.
  9. Zapraszamy wszystkich chętnych, a szczególnie tego roczne dzieci I Komunijne, ich rodziców i bliskich, a także Koła Żywego Różańca naszej parafii do udziału w pielgrzymce w Kotlinę Kłodzką, która odbędzie się 29 września br. Odwiedzimy sanktuaria maryjne w Wambierzycach, Bardzie Śl. i Krzeszowie. Planowany koszt ok. 100 zł/os. Zapisy i bliższe informacje u o. Grzegorza
  10. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Idziemy”, które są wyłożone na ławce pod chórem.