OGŁOSZENIA NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

1.    Dziś po Mszy św. o godz. 12:30 odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące zbliżających się Światowych Dni Młodzieży. Zapraszamy rodziny gotowe przyjąć młodzież w naszej parafii oraz wolontariuszy i osoby pragnące udać się wraz z nami do Krakowa na spotkanie z Ojcem Świętym Franciszkiem. Przypominamy jednocześnie, że zapisy na Światowe Dni Młodzieży prowadzimy tylko do 8 grudnia.

2. Grupa rekonstrukcyjna „Terror Mundi – Templum”, odtwarzająca zwyczaje, uzbrojenie i życie Zakonu Templariuszy z XIII wieku, zaprasza chętnych do przyłączenia się na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w Domku Młodych dziś po Mszy św. o godz. 16:00.

3.  Po Mszy św. będą przed kościołem zbierane ofiary na pomoc w leczeniu Moniki Pieńkosz, walczącej z nowotworem żołądka IV stopnia z przerzutami do otrzewnej.  Leczenie możliwe jest w Niemczech, w związku z czym bardzo kosztowne. Za ofiary serdeczne Bóg zapłać.

4.      W czwartek Msza św. z modlitwą o uzdrowienie o godz. 18.00.

5. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy adwent, czas pobożnego i radosnego przygotowania do Uroczystości Narodzenia Pańskiego oraz refleksji nad powtórnym przyjściem Syna Bożego.

6.  Od 1 grudnia rozpoczynamy Wizytę Duszpasterską. W pierwszym tygodniu grudnia odwiedzimy mieszkańców ulic Juranda ze Spychowa i Twórczej. Szczegółowy plan jest wywieszony w kruchcie, gablocie oraz znajduje się na stronie internetowej parafii.

7.      Z powodu kolędy kancelaria parafialna w grudniu będzie czynna tylko w soboty od 16:00 do 17:00 oraz od 18:45 do 19:30.

 

8. Zachęcamy do zakupu i czytania Gościa Niedzielnego i tygodnika Idziemy.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.