Ogłoszenia XVI Niedziela Zwykła

Ogłoszenia XVI Niedziela Zwykła

1.      Od wtorku wieczorem będziemy gościć w naszej parafii grupę młodzieży z diecezji Santander w Hiszpanii, która przyjedzie na Światowe Dni Młodzieży. W związku z tym dziś po Mszach św. ministranci będą zbierać ofiary do puszek na organizację ich pobytu i umożliwienie im poznania naszej gościnności i kultury.

2.     Rodziny przyjmujące gości mogą odebrać w zakrystii materiały przygotowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych.

3.     Przed kościołem i w zakrystii można otrzymać bezpłatne wejściówki na odbywający się w ramach Światowych Dni Młodzieży Festiwal Narodów, który odbędzie się 23 lipca w Wyższym Seminarium Duchownym Diecezji Warszawsko-Praskiej na Tarchominie. Bliższe informacje znajdują się na plakatach i ulotkach.

4.    Spotkanie dla parafialnych wolontariuszy ŚDM odbędzie się jutro o godz. 19.30 w Domku Młodych.

5.     Przypominamy, że w lipcu i sierpniu nie ma Mszy św. o 12.30 i 16.00, jest za to dodatkowa Msza o 19.30. Zachęcamy także do wspólnej modlitwy Litanią do Przenajświętszej Krwi Chrystusa codziennie przed wieczorną Mszą św.

6.    Dziś w kościele św. Anny o godz. 15 na uroczysta Msza św. z oprawą muzyczną przygotowaną przez wiernych z naszej parafii, w związku z peregrynacją relikwii bł. Piotra Jerzego Frassatiego.

7.     W zeszłym tygodniu na budowę kościoła zabraliśmy 8.560 zł, za co serdecznie dziękujemy.

 

8.    Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.