Ogłoszenia XIX Niedziela Zwykła (13.08.2017)

  1. Dzisiejsze ofiary z tacy są przeznaczone na kontynuowanie budowy kościoła, za wszelkie udzielone wsparcie składamy serdeczne podziękowania.
  2. Z racji 13. dnia miesiąca dziś po Mszy św. o godzinie 18.00 odbędzie się nabożeństwo fatimskie z procesją maryjną.
  3. We wtorek (15.08) przypada uroczystość Wniebowzięcia N.M.P. popularnie zwana Matki Boskiej Zielnej. Msze św. z błogosławieństwem ziół i kwiatów według porządku niedzielnego, czyli o 8.00, 9.30, 11.00, 18.00 i 19.30.
  4. Z powodu dużego zainteresowania pielgrzymką do Gietrzwałdu w sobotę 16 września, informujemy, że został zamówiony drugi autokar, stąd istnieje jeszcze możliwość zapisania się na ten wyjazd w zakrystii lub u o. Grzegorza.
  5. Na terenie naszej parafii firma Green Office Ecologic organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektronicznego, który zostanie zutylizowany, a uzyskany dochód będzie przeznaczony na wyposażenie szpitala w misji katolickiej na Wybrzeżu Kości Słoniowej. Niepotrzebny sprzęt elektroniczny można przynosić do 22 sierpnia włącznie i składać na parkingu parafialnym przy domku młodych. Szczegółowe informacje na plakacie i ulotkach.
  6. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Idziemy”.