Ogłoszenia XXII Niedziela Zwykła (03.09.2017)

1. W minioną sobotę w Radzyminie odbyło się w naszej diecezji przywitanie peregrynującego obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. W naszej parafii Jasnogórski obraz będziemy gościć z 25 na 26 kwietnia 2018r.
2. Dzisiaj poświęcenie tornistrów, książek i przyborów szkolnych pierwszoklasistów na Mszy św. o godz. 11:00.
3. W poniedziałek, tj. 4 września, rozpoczyna się nowy rok szkolny. Z tej okazji Msza św. w intencji uczniów szkół podstawowej, gimnazjum i liceów oraz nauczycieli i wychowawców o godz. 18:00.
4. Od dzisiaj zmienia się harmonogram Mszy św. w niedzielę: 8:00, 9:30, 11:00, 12:30, 16:00 i 18:00. Mszy św. o 19:30 nie będzie.
5. Spotkanie dla dzieci III klas przygotowujących się do I-wszej Komunii św. i ich rodziców odbędzie się 24 września br., tj. w niedzielę, na Mszy św. o godz. 16:00.
6. Wszystkie scholanki i osoby chętne do śpiewania podczas Mszy św. zapraszamy na godz. 10:15 w najbliższą niedzielę do salki w klasztorze.
7. Wyjazd scholki dziecięcej jest połączony z parafialnym wyjazdem do Gietrzwałdu. Osoby, które jeszcze nie zgłosiły się do p.Donaty lub p.Ani ze scholki a chciałyby pojechać proszone są o zgłoszenie się po Mszy św. w zakrystii.
8. Zapraszamy na odpust parafialny i Festyn Rodzinny: Gabriel – święty uśmiechu, który odbędzie się 24 września br. Na zakończenie z koncertem wystąpi Yanina & 4GramY. Na tą imprezę potrzebujemy zabawek i gadżetów na nagrody do loterii fantowej. Jest również możliwość zaprezentowania i reklamowania dla firm.
9. Jesteśmy w trakcie budowy świątyni Św. Gabriela od M.B.B. i Młodych Świętych. Łączny koszt zadaszenia to 1,6 mln zł już wydaliśmy 530 tys. zł. Najbliższych dniach będziemy stawiać więźbę naw bocznych i deskować pod poszycie dachu. Wspierają nas ludzie z całej Polski. Zachęcamy do włączenia się w budowę tego wyjątkowego miejsca dla nas i przyszłych pokoleń. Za każde wsparcie serdeczne Bóg zapłać. Dziękujemy również za przekazanie na naszą parafię 1% podatku w sumie nazbierało się niespełna 100 tys. zł.
10. W następną niedzielę ofiary z tacy są przeznaczone na budowę kościoła.
11. Zachęcamy do zakupu i czytania prasy katolickiej: „Gościa Niedzielnego” i tygodnika „Idziemy”.