XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA (13.09.2015)

1.W poniedziałek święto Podwyższenia Krzyża, we wtorek święto Matki Bożej Bolesnej głównej Patronki Zgromadzenia Pasjonistów. Natomiast w piątek, tj. 18 września, święto św. Stanisława Kostki, Patrona Polski.

2.Zapraszamy na warsztaty pt.: „Jak mówić żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać żeby dzieci do nas mówiły”. Bliższe informacyjne i kontakt na plakacie w gablocie.

3.Próba chóru parafialnego dzisiaj o godz. 16:30.

4.W następną niedzielę zapraszamy na Odpust parafialny. Sumie odpustowej o godz. 12:30 będzie przewodniczył Prowincjał Pasjonistów o. Waldemar Linke CP.

5.Zapraszamy również na Festyn Rodzinny „Gabriel – święty uśmiechu” od 15:00 do 21:00, na zakończenie Festynu koncert zespołu B-QLL. Prosimy o różnego rodzaju gadżety, które wykorzystamy w loterii fantowej.

6.W przyszłą Niedzielę po każdej Mszy św. przed wejściem do kościoła będzie można zakupić „czekoladowe cegiełki”, są one przeznaczone na budowę Domu Św. Faustyny w Krakowie. Dochód ze sprzedaży cegiełek będzie podzielony w połowie na budowę Domu Św. Faustyny i budowę naszej świątyni. Zapraszam do licznego udziału.

7.Zbiórka ministrantów w sobotę, 19 września br. ministranci młodsi o godz. 11:00 a starsi o godz. 19:00.

8.W niedzielę, tj. 20 września, po Mszy św. o godz. 16:00 spotkanie dla rodziców dzieci III klas przygotowujących się do I Komunii św.

9.Spotkanie przygotowujące młodzież do bierzmowania odbędzie się 27 września br. po Mszy św. o godz. 12:30.

10.Spotkanie dla wolontariuszy ŚDM i osób chętnych do udziału w tym wydarzeniu odbędzie się w piątek, 25 września br., o godz. 19:00.

11.Od września rusza inicjatywa DOMEK MŁODYCH pod patronatem MISJI GABRIELA, w którym będą się odbywać warsztaty i różne zajęcia dla dzieci i młodzieży. Bliższe informacje na plakacie lub funpagu parafii.

12.Chrzty w naszej parafii w 2 i 4 niedzielę miesiąca o godz. 12:30 oraz 2 sobotę miesiąca o godz. 12:00. Oprócz Adwentu i Wielkiego Postu.

13.”3 pokoje z kuchnią” przy ul. Głębockiej zaprasza na spotkanie z dr Katarzyną Kłosińską językoznawcą z Uniwersytetu Warszawskiego, autorką audycji pt. „Co w mowie piszczy” w radiowej „Trójce”, które   odbędzie się 24. 09. 2015r. o godz. 19.00. Wydarzenie będzie miało charakter quizu językowego w trakcie którego autorka rozwinie ciekawostki językowe, a mieszkańcy będą mogli zdobyć nagrody.

14.Zachęcamy do zakupu i czytania GOŚCIA NIEDZIELNEGO i tygodnika IDZIEMY oraz gazetki parafialnej SZCZĘŚCIARZ. 

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.