Zaproszenie do zespołu D’Gabriels

Jeżeli chcesz tak jak my poprzez śpiew i muzykę doświadczyć Boga i Jego miłości zapraszamy na nasze próby zespołu.

Z muzyką, spotykamy się codziennie przy wielu okazjach i w najrozmaitszych sytuacjach życiowych. Jest ona tak różnorodna, jak różni są ludzie, ich potrzeby i sama umiejętność ich przeżywania. Muzyka kształtowała się przez wiele wieków, współkształtowała też cywilizacje i kultury. Muzyka jest sztuką, która znajduje się w samym centrum, jest ona dla ludzi nie tylko jedną z wielu elementów otaczającego świata, ile sposobem poznawania go, a nawet sposobem „bycia sobą”.

Śpiew może stać się UWIELBIENIEM BOGA, a muzyka może być „jak modlitwa”. To na Jego chwałę śpiewamy, gramy, czasami na poważnie, czasami porywając do tańca staramy się mówić o swoim doświadczeniu Boga i Jego miłości.

 

Poszukujemy:

– wokalistek / wokalistów

– instrumentalistów

Wiek bez ograniczeń. Liczymy na osoby posiadające umiejętności muzyczne, talent oraz dyscyplinę we wspólnym graniu (obecność na próbach i występach). Kochamy muzykę i szukamy osób, które mają taką samą pasję jak my. Szukamy osób, które będą z nami grać lub śpiewać podczas niedzielnych mszy św., kościelnych uroczystości lub innych wydarzeń (nieodpłatnie). Instrumenty muzyczne „ w chwili obecnej” każdy zapewnia we własnym zakresie. Poniżej link do muzyki jaką gramy.

Jeśli uważasz, że swoim śpiewem lub grą uświetnisz nasze pieśni, zapraszamy Cię na próbę zespołu.

Spotykamy się dwa razy w tygodniu we wtorki i czwartki po wieczornej mszy świętej o godz. 19:00 w Kaplicy Parafii św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty przy ul. Ostródzkiej 172 w Warszawie dokonując ostatecznych szlifów i przygotowując nowy repertuar.

W chwili obecnej gramy w każdą niedzielę o godz. 16:00.

Serdecznie wszystkich zapraszamy.

Zespół D’Gabriels

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.